قرارداد میان هلال احمر افغانی و پوهنتون غالب برای مدت سه سال امضا شد!

Website_admin
جمعه ۱۴۰۱/۹/۴ - ۸:۲۸
د افغاني سرې میاشتې او غالب پوهنتون تر منځ درې کلن هوکړه لیک لاسلیک شو!

تفاهم نامه همکاری دوجانبه بین محترم مولوی مطیع الحق خالص سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی و داکتر مفتی محمد اسحاق نوری نماینده پوهنتون غالب به امضا رسید. بر اساس توافقنامه مذکور، پوهنتون غالب درهر سیمستر ۵ بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس به ۵ دانشجو که از سوی هلال احمر افغانی به پوهنتون غالب معرفی می گردد، اعطا می نماید.  به همین ترتیب ۵ نفر معرفی شده توسط هلال احمر افغانی در انستیتوت آموزش صحی پوهنتون غالب پذیرش رایگان خواهند داشت. همچنان بر اساس این توافقنامه، پوهنتون غالب به ۲۰ دانشجوی شناسایی شده هلال احمر افغانی ۵۰ درصد تخفیف می دهد. به همین ترتیب، همه ساله از ۱۰ دانشجوی معرفى شده از سوی هلال احمر افغانی برای آموزش زبان انگلیسی، به ۳ نفر تحصیل رایگان و به ۷ نفر دیگر ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته می شود. علاوه بر این، بخش طب درمانی و دندان پزشکی پوهنتون غالب، کارمندان و رضاکاران هلال احمر افغانی را کمک خواهند نمود. بر اساس این توافقنامه،  هلال احمر افغانی ﺯمينه ستاژ برای محصلين پوهنتون غالب ولایت هرات، در کلینیک های مربوطه مساعد مينمايد.

 

د افغاني سرې میاشتې او غالب پوهنتون تر منځ درې کلن هوکړه لیک لاسلیک شو!

 

د افغاني سرې میاشتې او غالب پوهنتون تر منځ درې کلن هوکړه لیک لاسلیک شو!

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۲۱:۴۰
Background image

نورستان !

در پى زلزله اخير در کشور، هلال احمر افغانی مواد غذایی و غیر غذایی برای ۵۲ خانواده زلزله‌زده سروی شده در ولسوالی واما - ولایت نورستان، توزیع نمود. این کمک ها در مجموع شامل ۵۲ تخته ترپال،. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۲۱:۱۹
Background image

ننگرهار!

سقف یک خانه بر اثر بارندگی در قریه سیدان عربی ولسوالی سره رود ولایت ننگرهار، فروریخت مسؤلیت را به هلال احمر افغانی راجع نموده است تا اقدام عاجل و دستگیری با خانواده آسیب دیده را انجام. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۱:۳۶
Background image

از سوی هلال احمر افغانی۵۰ تن کودک بیمار که به آلمان فرستاده شده بودند به کابل بازگشتند!

این کودکان که سوختگی شدند داشتند و یا مبتلا به بیماری میکروب استخوان بودند، در سال گذشته به آلمان اعزام شدند. در این محفل که به مناسبت تسلیمی آنان به خانواده های شان برگزار شد، محترم. . .

BACK TO NEWS