پکتیا!

Website_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۴ - ۲۰:۴۵
پکتیا!

جمعیت هلال احمر افغانی ده ها تیم سیار صحی در سراسر کشور دارد، که خدمات صحی رایگان را به هموطنان فقیر در مناطق دور افتاده کشور ارائه می کنند. تیم سیار صحی ولایت پکتیا، بر اساس پلان کاری ماهانه، در مدت ۲۰ روز تعداد ۱۲۲۶ مریضان در قریه  های دولت خان، ملایان، سکوی، پاینده خیل، زرغون شهر، سلیمانځي و سپین رگی ولسوالی زرمت به صورت رایگان معاینه و تداوی نمودند. همچنین به ۱۲۸ مجروح خدمات و پانسمان های لازم ارائه نموده و ۲۰۰ تن نیز زرقیات تطبيق نموده است. قابله تیم سیار صحی مذکور نیز به ۵۶ خانم خدمات صحی و درمانی ارائه نمودند و به آنها ادویه رایگان دادند. قابل ذکر است تیم مذکور همچنین طی یک ماه به ۵۵۵ نفر آگاهی دهی عامه در زمینه صحت انجام داده.

 

پکتیا!

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۹ - ۱۳:۴۷
Background image

پنجشیر!

کلینیک فرعی هلال احمر افغانی در ولسوالی شتل ولایت پنجشیر از هفته گذشته؛ خدمات OPD را به ۲۵۱ تن، واکسین به ۵۵ تن، پانسمان به ۲۰ تن، حمایت از طفل و مادر به ۳۰ تن، خدمات نمو صحت کودک به ۱۶. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۹ - ۱۳:۳۵
Background image

کندهار!

اولویت برای صحت!

روز شنبه ۶ رجب سال ۱۴۴۴ قمری از سوی هلال احمر افغانی، بازدید و نظارت خدمات صحی از تیم های فلج اطفال درقریه های سیدآباد، ملاعلم، و عینو مینه ولایت کندهار صورت گرفت. این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۲:۲۹
Background image

زابل!

از سوی هلال احمر افغانی برای ۱۰۰ خانواده فقیر، در شهر قلات مرکز ولایت زابل، کمک های غذایی و غیرغذایی ارائه گردید. در کمک مذکور به هر خانواده؛ ۵ پاکت مکرونی، ۴ کیلو چای سبز، بازیچه اطفال. . .

BACK TO NEWS