لوگر

Website_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱ - ۱۴:۳۷
لوګر

آگاهی دهی عامه در رابطه با مسایل صحی یکی از اهداف اساسی هلال احمر افغانی شمرده می شود که در این رابطه در ۲۶ ربیع الثانی از سوی ترینران کمک های اولیه هلال احمر افغانی ورکشاپ آموزشی سه روزه کمک های اولیه به ۳۰ تن رضاکار در ولسوالی خوشی ولایت لوگر برگزار شد. در این ورکشاپ به رضاکاران آموزش های عملی و نظری در زمینه کمک های اولیه ارائه شد. گفتنی است که پیش از این يک کمیته ۱۴ نفره صحی متشکل از هموطنان خیرخواه در ولسوالى مرگور توسط هلال احمر افغانی ايجاد شده بود.

لوګر

 

لوګر

 

تازه ترین اخبار

جمعه ۱۴۰۱/۹/۴ - ۸:۴۳
Background image

بدخشان

از سوی هلال احمر افغانی برای ۴۰۰ خانواده خشکسالی زده و نیازمند در ولسوالی داریم ولایت بدخشان ۸ قلم مواد غذایی توزیع شد. این کمک ها در مجموع شامل ۴۰ تن آرد، نزدیک به ۱۰ تن برنج، ۴۰۰۰ لیت. . .

جمعه ۱۴۰۱/۹/۴ - ۸:۲۸
Background image

قرارداد میان هلال احمر افغانی و پوهنتون غالب برای مدت سه سال امضا شد!

تفاهم نامه همکاری دوجانبه بین محترم مولوی مطیع الحق خالص سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی و داکتر مفتی محمد اسحاق نوری نماینده پوهنتون غالب به امضا رسید. بر اساس توافقنامه مذکور،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۲ - ۱۱:۲۲
Background image

کمک های غذایی به ۱۲۰۰ خانواده در ولایت سرپل!

هلال احمر افغانی در تلاش است تا به نیازمندان رسیدگی نماید، به همین منظور در ۲۷ ربیع الثانی به ۴۰۰ خانواده نیازمند در قریه جات مختلف ولسوالی صیاد ولایت سرپل کمک های غذایی ارائه نمود. در. . .

BACK TO NEWS