لوگر

arcs_website_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱ - ۱۴:۳۷
لوګر

آگاهی دهی عامه در رابطه با مسایل صحی یکی از اهداف اساسی هلال احمر افغانی شمرده می شود که در این رابطه در ۲۶ ربیع الثانی از سوی ترینران کمک های اولیه هلال احمر افغانی ورکشاپ آموزشی سه روزه کمک های اولیه به ۳۰ تن رضاکار در ولسوالی خوشی ولایت لوگر برگزار شد. در این ورکشاپ به رضاکاران آموزش های عملی و نظری در زمینه کمک های اولیه ارائه شد. گفتنی است که پیش از این يک کمیته ۱۴ نفره صحی متشکل از هموطنان خیرخواه در ولسوالى مرگور توسط هلال احمر افغانی ايجاد شده بود.

لوګر

 

لوګر

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۹:۹
Background image

ملاقات محترم مولوی مطیع الحق خالص همراه مسوولین بخش فلج بنیاد بلگیتس و تیم یونیسف

‏محترم مولوی مطیع الحق خالص سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی در دفتر  فدراسیون بین المللی در کابل با رئیس و مسئولین بخش فلج بنیاد بلگیتس و تیم یونیسف؛ به منظور جلوگیری از بیماری فلج. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۵ - ۹:۱۵
Background image

محترم مولوی مطیع الحق خالص، سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی، با جنک اونال شارژ دفیر کشور ترکیه در دفتر کاری شان در کابل دیدار نمود!

محترم مولوی مطیع الحق خالص، سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی، با جنک اونال شارژ دفیر کشور ترکیه در دفتر کاری شان در کابل دیدار نمود. در این دیدار سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۵ - ۹:۷
Background image

قندهار!

هلال احمر افغانی با حمایت مالی بنیاد خیریه دهکده صلح کشور آلمان به ارزش مبلغ ٢١٠٠٠٠٠ دو میلیون و یکصد هزار افغانی ذخیره آب و یک میدان بازی کودکان، جهت استفاده به مرستون ولایت قندهار،. . .

BACK TO NEWS