نشستی دو جانبه بین سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی سکرترجنرال هلال احمر قطر در دوحه برگزار شد!

Website_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۹:۱۳

نشستی دو جانبه بین محترم مولوی مطیع الحق خالص سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی  و فیصل محمد العمادی سکرترجنرال هلال احمر قطر در دوحه در رابطه به کمک های بشردوستانه، تداوی اطفال مبتلا به بیماری سوراخ قلبی، آموزش حرفه ای و موضوعات دیگر برگزار شد. سرپرست هلال احمر افغانی در این دیدار ضمن تشکری از هلال احمر و دولت قطر به دلیل حمایت و همکاری دوامدار با هلال احمر افغانی در زمینه های مختلف و از فراهم آوری زمینه سفر هیئت هلال احمر افغانی به دوحه و ملاقات با برخی از مسوولین سفارتخانه ها و نهادهای خیریه قدردانی به عمل آورده، اظهار امیدواری نمود که هلال احمر قطر کمکهاى بشری اش را به افغانستان ادامه دهد.  وی گفت: "امید ما این است که قطر در حل مشکلات اقتصادی خانواده های بی سرپرست و یا آنانی که برای کمک به دیگران دست دراز می کنند، با هلال احمر افغانی همکاری نمایند تا هلال احمر افغانی به آنها مراکز آموزش های حرفوی را ساخته و از این طریق بتوانند با دستان خود از خانواده خود حمایت کنند". همچنان سرپرست هلال احمر افغانی خواستار همکاری و مساعدت از جمعیت هلال احمر قطر در تداوی اطفال مبتلا به بیماری سوراخ قلب شد که از جانب سکرتر جنرال هلال احمر قطر آقای فیصل محمد العمادی علاوه بر اطمینان در این بخش، در زمینه آموزش مسلکی نیز اطمینان داده شد. آقای فیصل محمد العمادی گفت: "ما به اقدامات و شفافیت هلال احمر افغانی باور کامل داریم و بر اساس این اعتماد و برادری، در شرایط سخت کنونی در کنار هلال احمر افغانی ایستاده ایم و در پهلوی تداوی اطفال مبتلا به بیماری قلبی، در زمینه آموزش حرفه ای و خانواده های بی سرپرست نیز همکاری لازم خواهیم داشت.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۱:۳۶
Background image

از سوی هلال احمر افغانی۵۰ تن کودک بیمار که به آلمان فرستاده شده بودند به کابل بازگشتند!

این کودکان که سوختگی شدند داشتند و یا مبتلا به بیماری میکروب استخوان بودند، در سال گذشته به آلمان اعزام شدند. در این محفل که به مناسبت تسلیمی آنان به خانواده های شان برگزار شد، محترم. . .

جمعه ۱۴۰۲/۱/۴ - ۱۰:۴۴
Background image

غزني!

بکسک های کمک های اولیه توسط هلال احمر افغانی برای ۴۰ تن رضاکاران زن و مرد در ولسوالی های واغز و اندر ولایت غزنی توزیع شد. و به رضاکاران دستور داده شد که در صورت بروز هرگونه حوادث طبیعی. . .

جمعه ۱۴۰۲/۱/۴ - ۱۰:۴۱
Background image

بادغیس!

در نخستین روز ماه مبارک رمضان سال ۱۴۴۴، ۳۰۰ بسته نظافت و حفظ الصحه برای ۳۰۰ خانواده در ولسوالی آبکمری ولایت بادغیس توزیع شد. این بسته ها شامل کریم دندان و برس، شامپو، چپلک سرپای زنانه،. . .

BACK TO NEWS